Volkswagen Type 2 за 90 тис. доларів

Osprey Custom Cars найбільш відома тим, що персоналізує відомі позашляховики Land Rover Defender. Але цього разу фахівці вирішили поекспериментувати.

Гідним кандидатом виявився Volkswagen Type 2 1965 р.в. Мікроавтобус потребував повної реставрації, так як потрапив в майстерню в жахливому стані. Такого роду завдання тільки підбурило фахівців, і вони не мешкаючи приступили до роботи. Крім реставрації довелося замінити ряд деталей. Було встановлене нове скло з рамами із нержавіючої сталі, передні вікна safari, фари і задні світлодіодні ліхтарі, а також колеса. Кузов був пофарбований в темно-синій фірмовий колір з білими елементами.

Інтер’єр Volkswagen Type 2 також був повністю перероблений. Він виконаний в тілесних відтінках, а на підлозі постелили бамбук. Встановлено нові дверні карти, світлодіодні плафони, аудіосистему преміум-класу, нові кнопки, ручки, ящики для зберігання під сидіннями, підстаканники та інше. Тюнери не змогли обійтися без 1,6-літрового двигуна. Його повністю відреставрували – тепер Volkswagen Type 2 може розвивати швидкість до 105 км / ч.

В кінцевому результаті мікроавтобус був виставлений на продаж за 90 тис. доларів і чекає свого покупця.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *