Opel презентував новий фургон Zafira Life Crosscamp.

Компанія Opel відкрила попередні замовлення на свій новий фургон Opel Zafira Life Crosscamp. Його розробили спільно з Crosscamp Flex. Вартість новинки починатиметься з 45 999 євро. За цю суму замовник отримає вбудовану кухню з умивальником, плитою, а також кілька шаф і ящиків для зберігання речей і холодильник на 13 літрів, який можна встановити між передніми сидіннями.

Задній ряд сидінь трансформується в ліжко 140×200 см. Крім цього під ними можна розмістити два розкладні ліжка розміром 120×200 см. Люк на даху і до семи сидінь також будуть доступні за додаткову плату.

Арсенал функцій включає в себе широкий спектр функцій безпеки, таких як допомога в утриманні смуги руху, допомога при запуску, попередження при лобовому зіткненні, допомога при екстреному гальмуванні, попередження про сонливості, розпізнавання дорожніх знаків, полуадаптівний круїз-контроль, система контролю тяги IntelliGrip. Також у фургоні встановлений проекційним дисплей і OpelConnect, а за додаткову плату можна встановити камеру заднього виду на 180 градусів.

Інформаційно-розважальна система з інтеграцією смартфона, двозонний кондиціонер, підігрів передніх сидінь і інше також входять в стандартну комплектацію.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *