У процесі росту і розвитку кожна компанія розширює спектр послуг. На кожному новому етапі з’являються нові можливості і нові послуги, а це в свою чергу залучає нових клієнтів. Наша компанія постійно розвивається і тепер ми можемо запропонувати нову послугу – трансформувати ваш мікроавтобус в будинок на колесах.

Спектр послуг busplaz розширюється. Тепер в ньому є нові послуги, такі як: переобладнання мікроавтобусів в будинок на колесах будь-якої складності їх ремонт та обслуговування и продаж товарів для кемпінгу.

Нові часи вимагаю нових можливостей. У зв’язку з ситуацією в світі за останній рік все більше людей захоплюються кемпінгом і туризмом всередині країни. Найзручніший спосіб – це власний мобільний будинок. Насправді наша компанія за останні роки виконала досить багато замовлень по переобладнанню мікроавтобусів в автобудинки. Мати будинок на колесах не тільки модно, а й дуже зручно.

Ціни на оригінальні заводські кемпери не всім по кишені, але у нас для вас є готове рішення. Ви можете істотно заощадити переобладнавши ваш фургон в автобудинок. А найголовніше, що вам нічого робити  і не доведеться. Ми все виконаємо за вас! Наші фахівці професіонали своєї справи. Вони виконають всі ваші побажання в найкоротший терміни.

Компанія Busplaz виконає повний комплекс послуг з монтажу і установки душової кабіни, ванни, виготовить і встановить кухонні меблі, сидіння будь-якої складність, диванів-трансформерів, ліжок, модульних та багатофункціональних меблів. Ми також встановимо будь-яке електроустаткування: електропостачання, освітлення, встановимо мультимедійні системи. Виконаємо шумо-, вібро- і теплоізоляцію, встановимо систему кондиціонування та опалення. Виконуємо всі роботи під ключ.

Тільки уявіть, ви на самоті або з усією своєю родиною або веселою компанією близьких друзів без будь-яких обмежень можете подорожувати по Україні або за кордон, або ви любитель полювання чи риболовлі. Власником автобудинків не страшні локдауни, ви в будь-який час завантажуєтесь в свій будинок на колесах і їдите на відпочинок.

Існує багато варіантів і різновидів автобудинків. Наші фахівці порадять і спроекують вашу мрію. Це може бути переобладнаний мінівен, пікап, фургон або навіть причіп. Ми виконаємо будь-яке ваше побажання і втілимо вашу мрію в реальність.