Оффроад мінівен українського походження.

Компанія Torsus разом з українською компанією Pulsar Expo створили мікроавтобус з унікальними позашляховими характеристиками. Автомобіль отримав назву Torsus Terrastorm. Він розробленій на базі моделі Volkswagen Crafter 4Motion. Тепер у Torsus Praetorian, першого в світі позашляхового автобуса на шасі MAN TGM 13.210 (4×4) з’явився молодший брат.

Автомобіль отримав дволітровий дизельний двигун, шестиступінчасту МКПП чи восьмидіапазонний АКПП і системи повного приводу з блокуванням заднього диференціала.

 

Звичайно, не обійшлося і без збільшених у діаметры позашляхових шин. Через це дорожній просвіт Terrastorm досягає 29 см, задані кути в’їзду і з’їзду складають 26 і 20 градусів, та глибиною броду, яку може подолати мікроавтобус – 70 см. Захист ключових вузлів забезпечують алюмінієві смуги  5 мм товщиною майже по всій підлозі. Також мікроавтобус оснащений вбудованою лебідкою із зусиллям до 5,5 тонн та альтернативним обвісом

 

Творці Terrastorm мають намір запропонувати мікроавтобус в різних конфігураціях, розрахований на 20 місць, при цьому кожне сидіння буде обладнано індивідуальною вентиляцією, освітленням та динаміками. Планується також сімейна версія, в якій Terrastorm стане свого роду позашляховим мобільним будинком. Torsus вже публікував фотографії 2 спецверсій мікроавтобуса: фургона і машини швидкої допомоги.

Torsus розширює кордони, розробляє і виготовляє найнадійніші позашляхові мікроавтобуси. Виробник прагне задати нові високі стандарти для ринку важких повнопривідних мінівенів. Створюючи Trosus компанія хоче стати півонією в цій галузі і змінити те, що люди думають про комерційні автомобілі, і Torsus Terrastorm – наступний крок на їхньому шляху до втілення цієї реальності в життя.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *