Нова Toyota Alphard четвертого покоління.

Найбільший портал Японії BestCarWeb оголосив про запуск Alphard, нового четветого покоління. Він запланований на 2023 рік. Мінівен залишиться на позиції бізнес-фургона. Модель Alphard спростовує поулярний стереотип про те, що лакшері можуть бути не тільки седани, але і мінівени.

Цей бізнес-вен базуватиметься на платформі TNGA. Для зниження центру ваги блок приводу змістять ближче до землі, на відміну від поточної моделі.

Керованість удосконалять і змінять налаштування рульового управління. Створення комфорту для пасажирів було одним з ключьових завдань для розробників фургона.

На сьогоднішній день інформації про новинку мало. Новий Alphard буде оснащуватися гібридною силовою установкою на базі 2,5-літрового бензинового двигуна або 2,4-літрового бензинового двигуна потужністю 320 к.с. Легендарна 3,5-літрова “шістка” піде в минуле.

Очікуються значні зміни в модифікаціях усієї ленійки. Vellfire перестане продаватися як окрема модель і буде замінений новою Alphard. Не виключена можливість VIP-версії з більш довгою колісною базою.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *