Гусеничний MAN з підвищеною прохідністю.

MAN Truck & Bus в співпраці з австрійською спеціалізованою майстернею TrackSystems розробили гусеничний MAN з підвищеною прохідністю. Цю ідею запропонували Томас Кофлер і Фабіан Бонор.

Модель TGE 3.180 4×4 оснащена підйомником Seikel 3 см. і власне чотирма знімними гусеницями, заміну яких можна зробити самостійно, аналогічно звичайним колесам. Кріплення перехідної пластини стандартне – звичайні колісні болти. За часом це займає близько години. З ними маса фургона збільшується до 300 кг, а ширина на 0,4 м.

Модифікація MAN TGE 3.180 4×4 стає оптимальним вантажопасажирським транспортом для роботи в гірськолижних зонах. При цьому в фургоні 8 місць для пасажирів, а це означає, що його можна безперешкодно експлуатувати для перевезення туристів. Ще одна сфера застосування – ремонтно-рятувальних операції, адже фургон може дістатися навіть до самих важкодоступних ділянок місцевості.

Машина оснащена турбодизелем 2.0 в парі з 8-ступінчастою АКПП. Рекомендується використовувати 1-3 передачі і швидкість до 50 км / год. Варто враховувати, що гальмування здійснюється звичайними дисковими гальмами. Єдине обмеження – заборонено пересування гусеницями по дорогах загального користування.

Хоч це і унікальний проект, але не виключено, що незабаром він буде запропонований для автомобілів в якості опції. Інженери вже говорять, що можна буде переробити інші варіанти кабіни для цієї моделі.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *